EVERYTHING GOES
Go back to the list

Disciple Takeover w Barely Alive (USA), PhaseOne (AUS) & Virtual Riot (DE)


Storm Club Prague
Facebook

Disciple Recording vznikly v roce 2013 a za jejich zrodem stáli Dodge & Fuski a Muro. Dnes je label z jednou největších hybných sil bass music na světě. Aktuální roster zahrnuje exkluzivní jména jako Virtual Riot, PhaseOne, Barely Alive, Dubloadz, Fox Stevenson nebo Oolacile.

Večer věnovaný labelu Disciple Recordings se uskuteční 8. března ve klubu Storm na Žižkově a z jejich rosteru ho budou reprezentovat Barely Alive, PhaseOne a Virtual Riot.

Barely Alive (Willie Watkins) je u Disciple od roku 2014. Je známý svými brostep sety kombinovanými s trapem. Svou produkci vydává i na labelech jako OWSLA nebo Monstercat. Další hvězdou večera je Virtual Riot (Christian Valentin Brunn), který je bezpochyby nedílnou součástí nové vlny dubstepu a jeho různorodé releasy dokazují, že je schopný čehokoli. Třetím headlinerem party je PhaseOne (Graeme Duffy), který prokládá své sety metalstepem a právě ovlivnění rockem a metalem je pro něj charakteristické. Jeho tracky hráli na akcích největší umělci scény jako Skrillex, DATSIK, Excision, Bassnectar nebo Snails.

► Vstupenky: 330 CZK v prodeji na Goout:
bit.ly/DISCIPLESTORM

► Na místě: 350 CZK

20:00 – 21:00 GORY RUFFIAN B2B LOW TACT
21:00 – 22:00 DJ HLAVA
22.00 – 23.00 THEM DARNED TEENAGERS
23.00 – 00.00 PHASEONE
00.00 – 01.00 VIRTUAL RIOT
01.00 – 02.00 BARELY ALIVE
02.00 – 02.30 DISCIPLE 3 Way B2B
02:30 – 03:30 GORY RUFFIAN B2B LOW TACT

EN:
Since the label’s inception 4 years ago, Disciple has rapidly risen to one of the leading forces in the bass music community. With a proven track record of building acts from an early stage, as well as attracting features and remixes from established acts such as Datsik, Getter and 12th Planet, Disciple has built a solid track record for quality control and consistency.

Alongside label founders Dodge & Fuski and Myro, their current exclusive roster includes Barely Alive, Virtual Riot, Dubloadz, Phase One, Fox Stevenson and Oolacile amongst a heap of fresh talent being rolled out over the coming year.