EVERYTHING GOES
Go back to the list

Prago Union (CZ)


Palác Akropolis
Facebook

Ve čtvrtek 28. 6. se v žižkovském Palác Akropolis odehraje živý koncert PRAGO UNION (official) s kapelou. V rámci akce vystoupí také nová tvář českého rapu DOUNY z Prostějova, a československý hip-hop soulový kvartet The High Corporation. Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.cz. Akce začíná v 19:30 prvním live koncertem, po 22 hodině pokračuje afterparty na barech společným jamem všech hudebníků z live shows a sety Mara, Kata a taky objevu DJ Forrest Pine. Užijte si to!

Všichni víme, kdo jsou Prago Union. Za jejich úspěchem stojí Kato, kterému se podařilo prosadit už se skupinou Chaozz, s níž se v tomto roce po letech úspěšně vrátil na česká pódia. Jeho básnický talent je ojedinělý a hudební produkce vytříbená a nadčasová. Za jeho zády teď stojí nová kapela složená z profesionálních muzikantů, tvoří ji kapelník a baskytarista Ondřej Hauser, kytarista Antonín Dlapa, bubeník Oliver Lipenský, beatboxer Jen Hovorka a dj Ramel. Prago Union za sebou mají i slušnou diskografii: od roku 2005, kdy vyšlo album Pragounion, přes Dezorient Expres, V barvách, Vážnou hudbu až po poslední Smrt žije, které se několik týdnů pyšnilo titulem nejprodávanější album.

Koncert Prago Union s živou kapelou podpoří dva aktuální projekty české scény, raper Douny původem z Prostějova, který se prosadil singly Piráti na vlnách nebo Zvedák, a The High Corporation, československý kvartet kombinující hip-hop a soul s elektronikou a zpěvem Ashley S. Abrman.

Prago Union, Douny a The High Corporation vystoupí ve čtvrtek 28. června v Paláci Akropolis, koncert pořádá Everything Goes a Tiskárna na Vzduchu. Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.

PRAGO UNION
Douny, The High Corporation
28. 6. 2018
Palác Akropolis
Vstupenky: bit.ly/PragoPycoZizkov
FB událost: https://www.facebook.com/events/188072788673797/