EVERYTHING GOES
Zpět na seznam

The Underground Youth (UK), Flash The Readies (CZ), Suir (De)


Underdogs
Facebook

The Underground Youth / MARCH 2 @ Underdogs‘

The Underground Youth vás vezmou zpět do dob, kdy byl čas pomalejší, zážitků míň, ale za to intenzivnějsích.
/ Filip Kůstka, Full Moon Magazine

Kultovní The Underground Youth během svých lysergických cest oťukávají všelijaká místa a tvoří tak vazby s fanoušky po celé planetě.
Projekt oživl roku 2008 v rukou Craiga Dyera v Manchesteru. S originální směsí temně psychedelických, příjemně vábivých, post punkových tónů odjela kapela několik dlouhých turné po Evropě. V Čechách již vystoupili v Rock Café, Café v Lese nebo Kabinetu Múz v Brně. Jejich třetí pražský koncert se uskuteční v undergroundovém prostoru Underdogs’ na Smíchově.

Jako support uvidíte:

SUIR /De
Suir je duo založené ve Frankfurtu. V neustálé souhře kytar a syntetizérů podporované minimalistickými elektronickými drumbeaty a melancholickými texty, produkují SUIR atmosférickou kinematografickou hudbu definovanou hustými vícevrstvými zvukovými stěnami. Tento sametový, hluboký zvuk se pohybuje mezi post punkem, shoegaze, dark wave a art punkem.

Flash the Readies /Cz
Olomoucká post-rocková kapela není na stage žádným nováčkem. Po více než 10 letech hraní vydali v roce 2016 čtvrté album KAYOS na belgickém labelu DUNK! a asijském labelu Weary Bird. V minulém roce si mimo jiné zahráli na festivalu DUNK! a odjeli své první čínské turné. Postapokalyptická atmosféra koncertu Flash The Readies se noří v hlubinách a je doprovázena originálním live VJingem.

Koncert se uskuteční v pátek 2. března v Underdogs’ na adrese Nádražní 3, Praha 5, Smíchov (součást konceptu Eternia). Vstupenky jsou v prodeji za 300 CZK.

Další linky:

Sanctuary.cz:
https://www.sanctuary.cz/13923-underground-youth-pripravuji-novou-desku-koncert-v-praze

Album review on Primal Music Blog:
http://primalmusicblog.com/album-review/album-review-underground-youth-kind-dystopian-hellhole-fuzz-club-records/

TICKET LINK:
bit.ly/TUY18PRAGUE