EVERYTHING GOES
Zpět na seznam

Sold out: Little Big (RU) / Malá sportovní hala


Malá sportovní hala, Výstaviště
Facebook / Koupit lístek

Little Big po roce a půl zpět v Čechách! Z důvodu velkého zájmu byl koncert přesunut do Malé sportovní haly! Původní vstupenky do Velkého sálu Lucerny zůstávají platné. Vstupenky do Malé sportovní haly jsou v prodeji za 750Kč.

Fanoušci, kteří se dostali na některý z minulých koncertů Little Big, zažili nadupané, vyprodané hudební večery. Masivní vlna zájmu kolem ruských šílenců stoupá po celé Evropě, USA i Rusku. Little Big oznamují návrat do Prahy, přijedou do Malé sportovní haly 17. dubna 2019. Předprodej vstupenek v síti Goout.cz začne v pátek 30.11. o 10. hodině. Koncert pořádají Fource a Everything Goes.

Po úspěšných releasech With Russia From Love (2014) a Funeral Rave (2015) následovala s vydáváním pauza. V roce 2018 ale Little Big navázali dvojalbem Antipositive, Pt 1 & Pt 2, ze kterého rozhodně stojí za zmínku singl Skibidi, který zhlédlo jen na Youtube 80 miliónů fanoušků za necelé 2 měsíce. Little Big pokračují v tvorbě s nadsázkou, cynismem a kritikou, jak jim bylo vždy vlastní (v minulosti například singl Give Me Your Money s Tommym Cashem). Na novém albu představují neuvěřitelnou sbírku vlastní produkce, která nezná hranic. Pohybují se mezi EDM, technem, hip-hopem a r&b, ale využívají i reggae a hip-hop samply. Inspirace Little Big se rozhodně posunula o značný kus dál. Zatímco v minulosti jsme si vystačili s přirovnáním k Die Antwoord, po vydání Antipositive, Pt 1 & Pt 2 bychom k tomu měli přidat ještě minimálně The Black Eyed Peas a Lila Peepa. Zdá se, že Little Big se stávají trendsettery po celém světě.

LITTLE BIG
17.4.2019
Praha: Malá sportovní hala

Doors 7 pm
Show 8:30 pm
Ticket: 750 czk