EVERYTHING GOES
Zpět na seznam

LOOK MUM NO COMPUTER


Palac Akropolis
Facebook

𝗟𝗼𝗼𝗸 𝗠𝘂𝗺 𝗡𝗼 𝗖𝗼𝗺𝗽𝘂𝘁𝗲𝗿, vlastním jménem Sam Battle, přijede 6. dubna 2024 do pražského Paláce Akropolis. Vystoupí zde v rámci akce 𝗡𝗦𝗛𝗧, která se zaměřuje na živou elektronickou hudbu.
Z jihu Anglie přiveze DIY nástroje, díky kterým vešel ve známost na svém YouTube kanále. Povětšinou je možné ho najít ve studiu, kde zrovna vyrábí nový synťák nebo skládá novou skladbu, počítačům se ale vyhýbá jako čert kříži. Umělec úspěšně působí ve více disciplínách, má za sebou výstavy i živé shows, a to od raveů v berlínských squatech po londýnské warehousy. Mnoho jeho vynálezů proplouvá internetem, jako virální senzace. Od Furby varhan, přes syntetizující bicykl napojený na proud o 5000 voltech, na kterém si usmaží burger, až po klávesy chrlící oheň. 𝗨𝗻𝗶𝗸𝗮́𝘁𝗻𝗶́ 𝘂𝗺𝗲̌𝗹𝗲𝗰 𝘀 𝘂𝗻𝗶𝗸𝗮́𝘁𝗻𝗶́𝗺𝗶 𝗻𝗮́𝘀𝘁𝗿𝗼𝗷𝗶.
V Praze vystoupí pod hlavičkou projektu NSHT, který posouvá vnímání párty na umění, které se tvoří horkými kabely, krabičkami a energií daného okamžiku. Původně olomoucká akce během sedmi let své existence představila to nejlepší z české elektronické produkce a hostila i několik zahraničních hvězd. 𝗭𝗮𝗽𝗼𝗺𝗲𝗻̌𝘁𝗲 𝗻𝗮 𝗱𝗶𝘀𝗸𝗼𝘁𝗲́𝗸𝗼𝘃𝗼𝘂 𝗿𝘂𝘁𝗶𝗻𝘂, 𝗡𝗦𝗛𝗧 𝗽𝗿̌𝗶𝗻𝗮́𝘀̌𝗶́ 𝗯𝗲𝘇𝗽𝗿𝗼𝘀𝘁𝗿̌𝗲𝗱𝗻𝗶́ 𝘀𝗶́𝗹𝘂 𝗼𝗸𝗮𝗺𝘇̌𝗶𝗸𝘂.
🎟️ Vstupenky jsou stále k dispozici v síti GoOut ZDE: bit.ly/LMNC_Prague