EVERYTHING GOES
Zpět na seznam

Fat Freddy’s Drop


Lucerna Music Bar
Facebook / Koupit lístek

Debutový koncert Fat Freddy’s Drop v Praze

V rámci každoročního turné po Evropě, které se koná v listopadu 2019 a březnu 2020, vystoupí Fat Freddy’s Drop poprvé v Praze a to 17. března 2020 v Lucerna Music Baru. Předprodej vstupenek začne 1. března 2019 v 11:00 na Goout.cz. Koncert pořádají Everything Goes booking.

Nezávislá sedmičlenná kapela pochází z Wellingtonu na Novém Zélandu. Do Evropy se vrací každý rok už od roku 2002 a tehdejšímu koncertu v Londýně. Poslední album Bays vyšlo v roce 2015 a právě pro oznamované evropské turné slíbili Fat Freddy’s Drop fanouškům nové studiové album. Jak bývá u kapely zvykem, není zatím znám ani název desky, ani datum jejího vydání, pouze slib, že vyjde ještě před výkopem první části turné v listopadu 2019.

Na posledních singlech Freddy’s dali najevo, že se nebojí posouvat do jiných hudebních směrů. Na vyprodaných koncertech v roce 2018 ve Spandau Zitadelle v Berlíně, 02 Academy Brixton v Londýně, AFAS Live v Amsterdamu a v Zénith Paris otestovali novinky jako Special Edition, Trickle Down, Kamo Kamo nebo 114, které vybrousili a nachystali pro nahrání ve studiu Bays v domácím Wellingtonu.

Turné k novému albu znamená pro kapelu další velký krok, bude zahrnovat koncerty v arénách v Amsterdamu, Paříži, Londýně a Berlíně. Zároveň se Freddy’s po dlouhé době vrátí do Barcelony, Madridu, Lisabonu a Varšavy a mezi koncerty je také jejich debutové vystoupení v Praze.

17. 3. 2020
FAT FREDDY’S DROP
Lucerna Music Bar